Otwarcie siedziby ŚIR w Świerklańcu

W dniu 14 maja 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby Śląskiej Izby Rolniczej, mieszczącej się w Świerklańcu, przy ul. Parkowej 20.

Uroczystego otwarcia dokonali: Poseł na Sejm RP – Barbara Dziuk, Proboszcz Parafii Chrystusa Króla w Świerklańcu – Rafał Szot, Prezes Zarządu ŚIR – Roman Włodarz, Wójt Gminy Świerklaniec – Marek Cyl oraz Członek Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych – Robert Nowak.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu siedziby przez Proboszcza Parafii w Świerklańcu Rafał Szota, Prezes Zarządu ŚIR Roman Włodarz zaprosił licznie przybyłych na tę uroczystość Gości, do zwiedzania nowej siedziby Izby oraz wysłuchania prezentacji na temat historii samorządu rolniczego na Śląsku.

Podczas wystąpień w głosach przemawiających usłyszeć można było ogromne zadowolenie i dumę w związku z zakończeniem I etapu inwestycji, natomiast życzeniom wielu cennych inicjatyw podejmowanych w Śląskiej Izbie Rolniczej, dalszej owocnej współpracy, sukcesów zawodowych i wytrwałości
w realizacji zamierzeń nie było końca.

Uroczystość uświetniły występy Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Girlanda” z Woźnik oraz Zespołu Ludowego „Koniczynki” z Antonowa. 

 

2024 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.