Rady powiatowe kadencji 2015 - 2019

Powiat będzińskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bobrowniki Łukasik Teresa Członek Rady
2 Dąbrowa  Górnicza Matusiak Danuta Przewodniczący
3 Mierzęcice Skrzypczyk Anna Członek Rady
4 Psary Łaszczyk Jacek Delegat
5 Siewierz Machura Marcin Członek Rady
6 Siewierz Wyszyńska Halina Członek Rady
7 Wojkowice Duda Andrzej Członek Rady

Powiat bielskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bestwina Wróbel Józef Członek Rady
2 Bielsko-Biała Wójcik Ryszard Delegat
3 Buczkowice Mędrzak Jan Członek Rady
4 Czechowice-Dziedzice Wojciech Stanisław Członek Rady
5 Jasienica Wyrobek Zbigniew Członek Rady
6 Jasienica Grzyb Anna Członek Rady
7 Jaworze Penkała Henryk Członek Rady
8 Kozy Haczek Stefan Przewodniczący
9 Porąbka Ryłko Barbara Członek Rady
10 Wilamowice Dziubek Henryk Członek Rady
11 Wilamowice Mynarska Anna Członek Rady
12 Wilkowice Nikiel Adam Członek Rady

Powiat bieruńsko-lędzińskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bieruń Krawczyk Sylwester Członek Rady
2 Chełm Śląski Konowski Bogdan Członek Rady
3 Jaworzno Klimczak Jan Delegat
4 Lędziny Kozok Krzysztof Członek Rady
5 Mysłowice Urbańczyk Klemens Członek Rady
6 Tychy Wencepel Grzegorz Przewodniczący

Powiat cieszyńskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Chybie Szczypka Józef Członek Rady
2 Cieszyn Kożusznik Danuta Członek Rady
3 Goleszów Sikora Marcin Delegat
4 Hażlach Herda Tomasz Członek Rady
5 Istebna Waszut Anna Członek Rady
6 Skoczów Bieniek Maciej Członek Rady
7 Strumień Brańczyk Piotr Przewodniczący
8 Ustroń Kozieł Zdzisław Członek Rady
9 Wisła Pilch Stanisław Członek Rady
10 Zebrzydowice Wenglorz Halina Członek Rady

Powiat częstochowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Blachownia Wypchlak Andrzej Członek Rady
2 Częstochowa Gorzałka Zuzanna Członek Rady
3 Dąbrowa Zielona Sobel Henryk Członek Rady
4 Dąbrowa Zielona Kościański Jan Członek Rady
5 Janów Kłosowski Łukasz Członek Rady
6 Kamienica Polska Zieliński Jerzy Członek Rady
7 Kłomnice Taranowicz Wojciech Członek Rady
8 Kłomnice Kipigroch Sławomir Członek Rady
9 Koniecpol Kościanski Jacek Członek Rady
10 Koniecpol Lamch Zbigniew Członek Rady
11 Konopiska Szczurek Renata Członek Rady
12 Konopiska Cierpiał Tadeusz Członek Rady
13 Kruszyna Ociepa Zbigniew Członek Rady
14 Kruszyna Pruciak Sławomir Przewodniczący
15 Lelów Trenda Janusz Członek Rady
16 Lelów Włodarska Teresa Członek Rady
17 Mstów Pietrasik Dawid Członek Rady
18 Mstów Kubat Krzysztof Członek Rady
19 Mykanów Młynek Wojciech Członek Rady
20 Mykanów Piątek Jarosław Członek Rady
21 Olsztyn Jakubczak Maciej Członek Rady
22 Olsztyn Stępień Marian Członek Rady
23 Poczesna Wójcik Tadeusz Członek Rady
24 Przyrów Kolan Ryszard Członek Rady
25 Przyrów Nowak Robert Delegat
26 Rędziny Palacz Piotr Członek Rady
27 Starcza Rogacz Henryk Członek Rady  
28 Janów Ucieklak Ewa Członek Rady  

Powiat gliwickiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Gierałtowice Włodarz Roman Przewodniczący
2 Gliwice Ciupka Józef Członek Rady
3 Pilchowice Bondza Stefan Członek Rady
4 Rudziniec Nowak Hubert Członek Rady
5 Sośnicowice Butor Władysław Delegat
6 Toszek Zawiola Cecylia Członek Rady
7 Wielowieś Suda Jan Członek Rady
8 Wielowieś Rzepa Grzegorz Członek Rady
9 Zabrze Wyżgolik Bronisław Członek Rady
10 Pyskowice Kropsz Piotr Członek Rady

Powiat kłobuckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Kłobuck Gruszka Zbigniew Członek Rady
2 Krzepice Jagieła Zbigniew Członek Rady
3 Krzepice Matyska Waldemar Członek Rady
4 Lipie Świtała Zdzisław Członek Rady
5 Panki Wachowski Waldemar Członek Rady
6 Miedźno Bochnia Sławomir Członek Rady
7 Miedźno Michalska Ela Członek Rady
8 Opatów Balcerzak Leszek Członek Rady
9 Opatów Szyjka Halina Członek Rady
10 Wręczyca Wielka Wawrzyniak Damian Członek Rady
11 Wręczyca Wielka Gworys Grzegorz Delegat
12 Przystajń Sas Jan Przewodniczący
13 Przystajń Paprotna Jolanta Członek Rady

Powiat lublinieckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Boronów Irek Paweł Członek Rady
2 Ciasna Tudzio Ireneusz Członek Rady
3 Kochanowice Mikuda Bernard Członek Rady
4 Kochanowice Nowak Ewa Członek Rady
5 Koszęcin Janeczek Longin Członek Rady
6 Koszęcin Pielorz Roman Delegat
7 Lubliniec Malitowski Arkadiusz Członek Rady
8 Herby Moj Andrzej Przewodniczący
9 Pawonków Grabinski Henryk Członek Rady
10 Woźniki Michalski Jacek Członek Rady
11 Woźniki Mońka Jan Członek Rady

Powiat mikołowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Wyry Kopeć Jerzy Przewodniczący
2 Łaziska Górne Gizdoń Jan Delegat
3 Mikołów Morys Krzysztof Członek Rady
4 Orzesze Oczadło Helena Członek Rady
5 Ornontowice Skopek Henryk Członek Rady

Powiat myszkowskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Koziegłowy Błońska Justyna Członek Rady
2 Koziegłowy Kołodziejczyk Piotr Przewodniczący
3 Myszków Kłosowicz Krzysztof Członek Rady
4 Myszków Jakubczyk Piotr Członek Rady
5 Niegowa Klimek Mirosław Członek Rady
6 Niegowa Lamch Mirosław Członek Rady
7 Poraj Rudawski Grzegorz Delegat
8 Żarki Kumor Jarosław Członek Rady
9 Żarki Tylkowski Zdzisław Członek Rady

Powiat pszczyńskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Suszec Łakota Wojciech Członek Rady
2 Kobiór Ryguła Jan Członek Rady
3 Miedźna Painta Andrzej Członek Rady
4 Pawłowice Krupka Marek Członek Rady
5 Pawłowice Brandys Romuald Przewodniczący
6 Pszczyna Wróbel Janusz Członek Rady
7 Pszczyna Lipus Waldemar Delegat
8 Suszec Świerkot Piotr Członek Rady

Powiat raciborskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Kornowac Kolorz Marian Delegat
2 Krzanowice Kuc Roman Członek Rady
3 Krzyżanowice Kasza Joachim Członek Rady
4 Kużnia Raciborska Wranik Zygryda Członek Rady
5 Nędza Miechówka Stefan Członek Rady
6 Pietrowice Wielkie Pientka Edward Członek Rady
7 Pietrowice Wielkie Wawrzynek Józef Członek Rady
8 Racibórz Stuchły Marzena Członek Rady
9 Racibórz Wiśniowski Franciszek Członek Rady
10 Rudnik Lach Kazimierz Przewodniczący
11 Rudnik Plura Marian Członek Rady

Powiat rybnickiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Czerwionka-Leszczyny Knopik Bogdan Przewodniczący
2 Czerwionka-Leszczyny Pyszny Eugeniusz Członek Rady
3 Jejkowice Chowaniec Henryk Członek Rady
4 Lyski Miliczek Jan Karol Członek Rady
5 Świerklany Wolny Grzegorz Członek Rady
6 Żory Cimała Eryk Delegat

Powiat tarnogórskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Bytom Majchrowski Grzegorz Członek Rady
2 Kalety Kąkol Blandyna Delegat
3 Ożarowice Bąbik Joanna Członek Rad
4 Zbrosławice Minkus Marek Członek Rady
5 Zbrosławice Karmański Mateusz Członek Rady
6 Piekary Śląskie Sieja Aniela Członek Rady
7 Świerklaniec Piątek Henryk Przewodniczący
8 Tarnowskie  Góry Marian Szeja Członek Rady
9 Tworóg Kocurek Irena Członek Rady

Powiat wodzisławskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Gorzyce Stęchły Jerzy
2 Jastrzębie Zdrój Marcol Jan Członek Rady
3 Marklowice Pawelec Jacek Członek Rady
4 Mszana Wita Janusz Delegat
5 Pszów Tatarczyk Maria Przewodniczący
6 Radlin Polok Antoni Członek Rady
7 Rydułtowy Kwaśnica Bogusław Członek Rady
8 Wodzisław Śląski Klimek Gerard Członek Rady

Powiat zawierciańskiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Irządze Dudziuk Dorota Członek Rady
2 Irządze Walczak Bożena Członek Rady
3 Kroczyce Biały Zbigniew Członek Rady
4 Kroczyce Klimas Adam Członek Rady
5 Łazy Kalaga Paweł Członek Rady
6 Łazy Pniak Andrzej Członek Rady
7 Ogrodzieniec Skóra Paweł Członek Rady
8 Pilica Opiłka Mieczysław Członek Rady
9 Pilica Tkacz Paweł Delegat
10 Poręba Małota Zenon Członek Rady
11 Szczekociny Pałka Krzysztof Członek Rady
12 Szczekociny Sap Jarosław Członek Rady
13 Włodowice Wnuk Marek Członek Rady
14 Zawiercie Lendor Sergiusz Członek Rady
15 Zawiercie Szwaja Wojciech Członek Rady
16 Żarnowiec Grela Jan Przewodniczący
17 Żarnowiec Kasperczyk Mieczysław

Powiat żywieckiexpand

Lp Gmina Nazwisko Imię Funkcja
1 Czernichów Waluś Tomasz Członek Rady
2 Gilowice Ormaniec Marian Delegat
3 Jeleśnia Smolicka Ewa Członek Rady
4 Jeleśnia Kurzyk Stanisław Członek Rady
5 Lipowa Laszczak Łucja Członek Rady
6 Łękawica Bizoń Aneta Członek Rady
7 Łodygowice Kufel Piotr Przewodniczący
8 Milówka Pytel Małgorzata Członek Rady
9 Radziechowy-Wieprz Rybarski Sebastian Członek Rady
10 Ślemień Gwiżdż Robert Członek Rady
11 Świnna Sanetra Janina Członek Rady
12 Ujsoły Kołodziej Danuta Członek Rady
13 Węgierska Górka Grzegorzek Helena Członek Rady
14 Żywiec Szczotka Józef Członek Rady
15 Koszarawa Pindel Sławomir Członek Rady
16 Milówka Fułat Józef Członek Rady
17 Rajcza Ficoń Jan Członek Rady
2018 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.