Narodowy Dzień Farmy Mlecznej

 

Kiedy i gdzie odbędzie się w tym roku NAJWIĘKSZE zgromadzenie hodowców bydła mlecznego oraz pasjonatów świata agro, czyli VIII Narodowy Dzień Mlecznej Fermy 2023?

Wydarzenie szkolenie Narodowy Dzień Farmy Mlecznej to coroczne spotkanie dla rolników, hodowców i producentów mleka w Polsce. Celem tego wydarzenia jest popularyzacja najlepszych praktyk hodowlanych oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami.
Tegoroczna edycja Narodowego Dnia Farmy Mlecznej odbędzie się już we wrześniu, tym razem w województwie mazowieckim na Gospodarstwie Rolnym Marcina Piotrowicza w Leśniewie Górnym.
Uczestnicy z całego kraju spotkają się w jednym miejscu, aby wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem, chłonąć wiedzę od profesjonalistów, zdobywać nowe kontakty i nie tylko!
W tegorocznej edycji podnosimy poprzeczkę i mamy cel zaangażować w wydarzenie co najmniej 500 uczestników – hodowców bydła mlecznego z całego kraju.
Wydarzenie jest jednodniowe, ale intensywne - chcemy zaoszczędzić Wasz cenny czas i dać możliwość jak największej ilości osób na wzięcie w nim udziału.
Narodowy Dzień Farmy Mlecznej jest kierowany głównie do hodowców bydła mlecznego uprawiających kukurydzę na kiszonkę oraz trawy i lucernę, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce.
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
➡ niesamowita okazja na zwiedzenie świetnie prosperującego gospodarstwa i zapoznanie się z funkcjonującymi na nim rozwiązaniami tj. 2 roboty udojowe VMS300 od firmy Delaval, która jest jednym z naszych Partnerów Generalnych,
➡ wzięcie udziału w innowacyjnym pokazie maszyn zielonkowych, które mogą całkowicie zmienić, a przede wszystkim ułatwić i ulepszyć Twój biznes.
Uczestnicy będą mieli okazji zobaczyć między innymi maszyny z oferty naszego Partnera - Fricke,
➡ zobaczysz poletka z odmianami kukurydzy na kiszonkę, w tym od naszego Partnera Strategicznego - firmy Bayer, Partnerów: Małopolska Hodowla Roślin, Agro Seed Sp. z o.o., Oseva, Pioneer, Mas Seeds, Mais (Kozacka Kukurydza).➡ możliwość zapoznania się zarówno z osobami z branży jak i zdobycie nowych klientów, na przykład z Partnerem wydarzenia – OSI Foodworks Polska,
➡ szansa na zaprezentowanie swoich produktów przed licznym gronem osób związanych tylko i wyłącznie z branżą agro,
➡ z pewnością wyniesiesz z tego wydarzenia nowe doświadczenia, wiedzę oraz kontakty!
Każdy znajdzie miejsce dla siebie, a to za sprawą różnych stref tematycznych, na których możecie się spodziewać: edukacyjnych wykładów, pokazów maszyn, odmian kukurydzy na kiszonkę oraz strefy wystawienniczej.
Szkolenia prowadzone są przez czołowych ekspertów z dziedziny produkcji mleka, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat technologii produkcji, zarządzania stadem, żywienia zwierząt i zapobiegania chorobom.
Wydarzenie skupia również wystawców oferujących najnowsze urządzenia i rozwiązania do modernizacji gospodarstw mlecznych. Partnerami wydarzenia są giganci z branży, którzy specjalizują się między innymi w maszynach rolniczych, nawozach, nasionach itp., którzy zaprezentują swoje produkty i odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania!
Praktyczny charakter wydarzania oznacza, że jesteśmy nastawieni na rozwój
uczestników, możliwość zobaczenia oraz przetestowania innowacyjnych rozwiązań, przebywanie w kręgu wpływowych i znanych ludzi z branży. Narodowy Dzień Farmy Mlecznej pozwala uczestnikom na poznanie najnowszych trendów w branży oraz zdobycie nowej wiedzy.
Przeżyj z nami kolejną edycję Narodowego Dnia Farmy Mlecznej!
Aby otrzymać DARMOWY bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej http://farmdays.com.pl/
Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

2024 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.