Kuchnia on-line i kulinarny konkurs z extra nagrodami w ramach projektu “Kupuję-Smakuję” SPRAWDŹ

Mamy czas pandemii, większość czasu spędzamy w domu, a nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne przebywanie w kuchni, rodzinne rozmowy przy stole, gotowanie i smakowanie pysznych potraw.

Wydawnictwo Nowiny z myślą o czasie świątecznym realizuje unikatowy projekt pn. „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Kiedy dotyka nas wszystkich pandemia, zachęcamy mieszkańców do kupowania polskich produktów. W czasie pandemii to właśnie sklepy są dla nas otwarte - wybierajmy i doceniajmy nasze polskie wyroby.

 

Tego jeszcze nie było - Kuchnia on-line!

W ramach projektu organizujemy niecodzienny event kulinarny. We współpracy z cenioną Restauracją Młyn z Raciborza, świetnym kucharzem Michałem Krotky i znaną raciborską blogerką kulinarną Żanetą Forreiter, 15 grudnia ugotujemy potrawy świąteczne przygotowane z polskich produktów. Będziecie Państwo mogli na żywo śledzić ich poczynania za pośrednictwem portalu Nowiny.pl, Facebooka i Youtube. Przygotujemy również skróty z przygotowania dań przez naszych kulinarnych mistrzów. Już dziś zapraszamy do oglądania tej niecodziennej transmisji! O oprawę video on-line i montaż zadba Agencja GRIP -  https://www.facebook.com/agencjagrip

 

Nasi Mistrzowie Kuchni - Michał Krotky i Żaneta Forreiter

 

Restauracja Młyn w Raciborzu

 

 

Kulinarny konkurs - pokaż nam jak gotujesz swoją ulubioną potrawę i wygraj robot kuchenny Speedcook!

Jedną z niespodzianek projektu jest konkurs pod nazwą „Sam kupuję-smakuję”. Pochwalcie się Państwo swoimi kulinarnymi umiejętnościami, wyślijcie nam nagrania w postaci własnego filmiku video, a my opublikujemy je w naszych mediach. Do wygrania będą fantastyczne nagrody – m.in. nowoczesny robot kuchenny SpeedCook wart ponad 2500 zł. Regulamin konkursu można znaleźć na portalu Nowiny.pl.

 

Nagroda główna w konkursie   - nowoczesny robot kuchenny SpeedCook!

 

Konkurs Sam kupuję-smakuję”!

 

Na czym polega Konkurs

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Subregionu Zachodniego woj. śląskiego do konkursu, który polega na przesłaniu filmu video (relacji) z przygotowania dania świątecznego z m.in. z polskich produktów (nakręconego np. smartfonem). W przesłanej pracy musi być wykorzystany przynajmniej jeden polski produkt żywnościowy (lokalny, regionalny lub ogólnokrajowy).

 

Terminy

Konkurs trwa od 3 listopada do 8 grudnia. Wszystkie przychodzące do redakcji prace (spełniające wymagania regulaminowe), będą publikowane w specjalnej sekcji na stronie głównej portalu Nowiny.pl oraz w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i Youtube.

 

Nagrody

Przyznamy 3-5 nagród głównych po wyborze przez kapitułę konkursu najlepszych prac. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas eventu KUCHNI ON-LINE 15 grudnia.

 

Jak się zgłosić?

Prosimy wysyłać filmiki video od 3 listopada do 8 grudnia za pośrednictwem dysków sieciowych (np. wetransfer, onedrive, dropbox) z linkiem do pobrania na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu, by spełnić wymagania konkursowe:

Pobierz Regulamin konkursu - Sam kupuję-smakuję_Nowiny.pdf

 

Zapraszamy do wspólnego gotowania, udziału w konkursie i oglądania Kuchni on-line!

Więcej o projekcie Wydawnictwa Nowiny „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty” przeczytacie Państwo tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html

2021 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.