Wypoczynek zimowy dla dzieci rolników

Krajowa Rada Izb Rolniczych w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dla dzieci i młodzieży urodzonych od 01 stycznia 2003r., których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,  zaprasza na 10 – dniowy wypoczynek zimowy,  który odbędzie się  w Białym Dunajcu, w terminie od 11.02.2019 r. – 20.02.2019 r.

Biały Dunajec to piękna, malownicza wieś podhalańska, która znajduje się w powiecie tatrzańskim, w pobliżu Zakopanego, uznawana jest za „Serce Podhala”. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne i stoki z wyciągami narciarskimi.

Zakwaterowanie przygotowano w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym „U Guta” ul. Piłsudskiego 35a i ul. Piłsudskiego 37. Budynek przeznaczony na wypoczynek dzieci i młodzieży „Cudzichówka”,  ul. Piłsudskiego 3.

 

Odpłatność za zimowisko wynosi 650,00 złotych.

 

CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie /9 noclegów/

- wyżywienie /5 posiłków dziennie - śniadanie ,II śniadanie , obiad , podwieczorek , kolacja + prowiant na drogę powrotną

- wycieczka do Zakopanego (Krupówki, Oscypki ,Skocznia )

- pobyt na basenie w Aquaparku w Zakopanym ,

- Wycieczki krajoznawcze między innymi Poronin, Harenda,

- 5 dniowa – (2 godz. dzienne) - nauka jazdy na nartach lub doskonalenie jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami,

- zabawy i konkursy na śniegu,

- konkursy plastyczne

 

PROGRAM ZIMOWISKA:

1 dzień – wyjazd z ustalonego miejsca w Polsce , przyjazd do Białego Dunajca, zakwaterowanie, ciepła kolacja

2 – 9 dzień – pobyt w Białym Dunajcu – realizacja programu (między innymi narty –snowboard)

10 dzień – powrót do domu

 

Wypoczynek zimowy jest dofinansowany w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Śląskiej Izby Rolniczej:

tel.: 322580445

2024 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.