Wyjazd na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2018 oraz XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS - EXPO

Już po raz XXIV, w dniach 16-18 marca 2018 r. w Kielcach, odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2018 oraz XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS - EXPO.  Jest to największa w Polsce i jedna z największych w Europie imprez wystawienniczych poświęconych technice rolniczej.

W bieżącym roku, honorowy patronat nad Targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel.
Rolnicy, którzy przybyli do Kielc, mogli zobaczyć nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, a także nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe, a także zapoznać się z nowościami dotyczącymi budownictwa inwentarskiego. Program imprezy uzupełniły ciekawe konferencje, warsztaty i seminaria tematyczne.

Targi Agrotech rok rocznie przyciągają tysiące osób z kraju i z sąsiednich państw. Od piątku do niedzieli wystawę rolniczą w Kielcach odwiedziło ponad 71 tysięcy gości, czyli więcej niż rok temu. 

Na Targach nie zabrakło również Rolników i Członków Rad Powiatowych Śląskiej Izby Rolniczej. Wyjazdy seminaryjne na Targi zorganizowały Rady Powiatowe Śląskiej Izby Rolniczej Powiatu Kłobuckiego, Lublinieckiego, Bielskiego, Pszczyńskiego, Częstochowskiego, Myszkowskiego, Rybnickiego i Bieruńsko – Lędzińskiego oraz Rolnicy z Miasta Jaworzno.

2024 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.