Gotujcie z nami - wygrywajcie fantastyczne nagrody! Trwa konkurs kulinarny „Sam kupuję-smakuję”

Jedną z niespodzianek projektu „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty” organizowanego przez Wydawnictwo Nowiny jest konkurs pod nazwą „Sam kupuję-smakuję”. Pochwalcie się Państwo swoimi kulinarnymi umiejętnościami, wyślijcie nam nagrania w postaci filmiku video, a my opublikujemy je w naszych mediach. Do wygrania będą fantastyczne nagrody – m.in. nowoczesny robot kuchenny SpeedCook wart ponad 2500 zł oraz frytkownica beztłuszczowa, wyciskarka wolnoobrotowa i zestaw profesjonalnych blenderów.  Czeka też na Was specjalna nagroda publiczności. Zapraszamy do wspólnego gotowania i udziału w konkursie!

 

Na czym polega konkurs

Zapraszamy wszystkich do konkursu, który polega na przesłaniu filmu video (relacji) z przygotowania dania świątecznego z polskich produktów (nakręconego np. smartfonem). W przesłanej pracy musi być wykorzystany przynajmniej jeden polski produkt żywnościowy (lokalny, regionalny lub ogólnokrajowy).

 

Terminy

Konkurs trwa od 3 listopada do 8 grudnia. Wszystkie przychodzące do redakcji prace (spełniające wymagania regulaminowe), będą publikowane w specjalnej sekcji na stronie głównej portalu Nowiny.pl oraz w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i Youtube.

 

Nagrody

Przyznamy 3-5 nagród głównych po wyborze przez kapitułę konkursu najlepszych prac oraz nagrodę publiczności. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas eventu KUCHNIA-ONLINE 15 grudnia.

 

Te nagrody czekają na Was!

 

Robot kuchenny SpedCook - nagroda główna warta 2500 zł!

 

Frytkownica beztłuszczowa

 

 

Wyciskarka wolnoobrotowa

 

Zestaw profesjonalnych blenderów

 

Zdjęcie nagród są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistego wyglądu nagród w konkursie

 

Startuje cała Polska

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym konkursem, z czego się bardzo cieszymy, postanowiliśmy dać możliwość wystartowania w konkursie nie tylko mieszkańcom Subregionu Zachodniego woj. śląskiego, ale również mieszkańcom całego kraju. Wszak promujemy produkty

lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich producentów. Zapraszamy do przesyłania filmików.

Mogą Państwo wygrać wiele cennych nagród przyznanych przez kapitułę konkursu, ale również specjalną nagrodę publiczności!

Nie czekajcie więc do 8 grudnia z przesłaniem nam Waszych filmów. Im szybciej opublikujemy Państwa nagranie na Facebooku Nowiny.pl, tym więcej lajków możecie Państwo otrzymać i wygrać specjalną nagrodę publiczności!

 

Jak się zgłosić?

Prosimy wysyłać filmiki video od 3 listopada do 8 grudnia za pośrednictwem dysków sieciowych (np. wetransfer, onedrive, dropbox) z linkiem do pobrania na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu:

Pobierz Regulamin konkursu - Sam kupuję-smakuję_na gotowo_aktualizacja.pdf (format pdf, rozmiar ~365.59 k)

 

Zapraszamy!

 

Więcej o projekcie Wydawnictwa Nowiny „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty” przeczytacie Państwo tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html

2021 - Śląska izba rolnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Joomla Templates.